Mutlusan Elektrik Win Fuarı’ na Katıldı

30 Mart 2016, Çarşamba | Mutlusan Elektrik Win Fuarı’ na Katıldı

Sektörün en prestijli fuarlarından biri olan Win Eurasia bu yıl 17-20 Mart tarihleri arasında gerçekleşti. Fuarın en önemli katılımcılarından biri olan Mutlusan Elektrik’ de bu fuarda yerini aldı.

Tüyap Fuar Merkezi’ nde 23. düzenlenen fuarda Mutlusan Elektrik 200 metrekarelik standı ile konumlandı.  2016 yılına hızlı ve iddialı bir giriş yapan Mutlusan Elektrik hem standı hem de ürün grupları ile beğeni topladı.

Mutlusan Anahtar Prizlerine İlgi Yoğun Oldu

Anahtar Priz’ de sergilenen Elitra Plus serisi büyük talep gördü.  Gruba yeni eklenen sıva üstü Bron serisi ile Candela serisine kattığı Hareket Sensörü ve Uyarı Zili oldukça ilgi çekti. Meraklılarına ürünlerle ilgili bilgiler verildi. Yeni iş birliktelikleri için masaya oturuldu.

Aydınlatma Grubuna Yeni Ledli Ürünler

Bir süredir aydınlatma grubuna eklenen yeni ürünleri ile de ilgi çeken Mutlusan Elektrik fuarda yeni ledli ürünlerini de sergiledi. Özellikle Slim Led Armatürü ve Radar Sensörlü Ledli Armatürleri için yeni siparişler alındı.

Kablo Kanallarından Tesisat ve Otomasyon Gruplarına Kadar Geniş Bir Yelpaze

Alev yaymayan, halogen free kablo kanal ve aksesuarları, kaidesiz kablo kanalları ile buton, kasa buatlar ve sanayi tip fiş prizlerine kadar portföyünden ilgi gören pek çok ürün oldu.

Mutlusan, sektörle ilgili mimar, mühendis, müteahhit, Sanayi ve Ticaret Odaları ile proje gruplarına, elektrik- tesisat mesleklerinden, Devlet Fen İşlerine kadar pek çok yerli ve yabancı iş adamının ziyaret etmesiyle standında 4 gün boyunca her gün yüzlerce misafir ağırladı. Mutlusan’ ın fuar boyunca ikramlarından müşterilere gösterilen ilgiye kadar çok özendiği gözlemlendi. Firma yetkilileri de her gün stantta bulunarak yurt içi ve yurt dışından gerek ilk kez gelen gerek müşterisi olan ziyaretçileri ile görüştüler.

Mutlusan Elektrik’ ten Stand Ziyaretçilerine Sürprizler

Mutlusan Elektrik, bu yıl Win Fuarı için düşünülen bazı etkinliklerini terör saldırıları ile hayatlarını kaybeden vatandaşlara, yakınlarına, şehitlerimize ve şehit yakınlarına duyulan saygıdan dolayı iptal etme kararı aldı. İptal edilen etkinlikler yerine fuar ziyaretçilerine Maraş dondurması ikram edildi. Ayrıca stantta çekilen fotoğrafları anında baskı ile çerçeve içinde müşteri ve ziyaretçilerine hediye ederek güzel birer anı olmasını sağladılar.

Haberler

Mutlusan Elektrik Win Fuarı’ na Katıldı

Detay

Mutlusan, Dubai Middle East Fuarı’ ndan Mutlu Döndü

Detay

Mutlusan Elektrik, International Africa Build Fair Fuarında Hedeflediği İlgiye Ulaştı

Detay

Mutlusan, Mısır Electricx Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü

Detay

Mutlusan’ ın Muhteşem Yaza Merhaba Pikniği

Detay

MUTLUSAN ELEKTRİK MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

Detay

KAİDESİZ KANAL

Detay

Mutlusan Kazanan Müşterileri ile Kıbrıs’ ta

Detay

Mutlusan Elektrik Bayileri ile Birlikte Kıbrıs’taydı

Detay

Mutlusan Bayileri ile Birlikte UMRE ZİYARETİN’ de

Detay

Cezayir Bayilerimiz

Detay
Size Ulaşabilmemiz İçin